O firmie

10 czerwca 2018

Nazywam się Adelina Martini – Farmas i prowadzę biuro rachunkowe. Biuro z prawdziwego zdarzenia. Tylko nie takie wielkie. Moim celem jest stworzenie miejsca gdzie klient dobrze się czuje. Miejsca, w którym od razu, podczas podpisywania umowy, pozna osobę, która będzie prowadziła jego księgowość. Miejsca, w którym właściciel firmy będzie mógł zasięgnąć porady, porozmawiać i do którego z przyjemnością będzie przychodził. I przede wszystkim miejsca, w którym księgowa ma czas dla każdej z obsługiwanych firm i w każdej chwili znajdzie czas na rozmowę.

Wiem, że założenie i prowadzenie firmy wiąże się z wieloma wyzwaniami. Dlatego pomagam założyć działalność gospodarczą, a następnie, w imieniu klienta, prowadzę księgowość oraz
zajmuje się kadrami i płacami. Poszukuję najlepszych rozwiązań podatkowych. Staram się odpowiadać na każde pytanie Klienta. Jeśli nie znam odpowiedzi, to poszukam. Robię wszystko, by odciążyć klienta i by mógł skupić się na rozwoju swojej firmy.

Działalność gospodarczą założyłam w marcu 2015 roku. Równocześnie pracowałam na etacie w dużym biurze rachunkowym. Kilkunastu pracowników, kilkaset firm do obsługi. Odkryłam, że jestem tylko trybem w bezosobowej machinie. A to nie było dla mnie. Postanowiłam stworzyć własne biuro rachunkowe.
Na początku pracowałam w domu, aż do listopada 2016 roku, kiedy znalazłam lokal idealny dla siebie. W spokojnym miejscu, ale w środku Pruszcza. Z dużym, darmowym parkingiem dla samochodów i rowerów. Na parterze i bez schodów, by nikt nie miał problemów z wejściem. Z dużym oknem, wygodnymi fotelami, pyszną kawą i kolekcją smakowych herbat. Stworzyłam tu nie tylko wygodne miejsce do obsługi Klientów, ale i miejsce, gdzie w każdej chwili można przyjść (także z dzieckiem), poczytać fachową prasę i porozmawiać o rozwoju firmy.

Zapraszam do siebie właścicieli firm i osoby planujące założyć działalność gospodarczą, którym zależy na profesjonalnej oraz miłej obsłudze. Na tym, aby księgowa była wypoczęta i uśmiechnięta. Na tym, aby księgowa miała czas poszukać informacji na nurtujący ich temat. I zapraszam na spotkanie – porozmawiajmy i razem zrealizujmy Państwa marzenie o własnej prężnej firmie.

Udostępnij na:

Facebook
Twitter
Google+

Zobacz także inne WPISY

Wynajem mieszkania prywatnego

Wynajem mieszkania prywatnego – formy rozliczenia podarku dochodowego Zastanawiałam się od czego zacząć ten artykuł

Mikrorachunek Podatkowy

Mikrorachunek podatkowy Każdy przedsiębiorca kojarzy indywidualny rachunek bankowy, na który przelewane są składki do ZUS.